DlaParafii.com - Poznaj historię

Pierwszą marką, która powstała w naszej firmie była marka DlaParafii.com, która swoje działania skupiała na tworzeniu i realizacji projektów oraz materiałów duszpasterskich i promocyjnych dla wspólnot i parafii. Wraz z zapotrzebowaniem i coraz częstszą realizacją zamówień na strony internetowe dla parafii zdecydowaliśmy się na stworzenie samodzielnej marki Strony-Parafialne.pl. Wspólnym elementem, który od samego początku łączy graficznie Strony-Parafialne.pl i DlaParafii.com jest krzyż wpisany w kwadrat.

Po kilku latach współistnienia obu marek, postanowiliśmy zaprezentować wszystkie działania dla parafii i uruchomiliśmy stronę DlaParafii.com, na której znajdziecie m.in. nasze portfolio.

Postanowiliśmy również zmienić fanpage na Facebooku w taki sposób, aby był on znakowany jako DlaParafii.com i obejmował całą działalność naszej firmy dla Kościoła. Dzięki tej zmianie będziecie mieli dostęp do wpisów o naszych nowych realizacjach nie tylko w świecie wirtualnym. Ponadto chcemy dostarczać Wam informacji o promocjach i ogólnej działalności naszej firmy.