Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Zdrojach

Stworzenie strony zlecił nam parafianin - pan Karol Niklasz. Cały proces tworzenia i wdrażania strony odbywał się poprzez kontakt mailowy i telefoniczny. Owocem współpracy z panem Karolem jest strona, której nie powstydziaby się większa, miejska parafia.

Dowodem na to, że nasz system zarządzania treścią jest prosty i intuicyjny, może być fakt, że w tym przypadku obyło się bez szkolenia redakcji, bowiem pan Karol sam błyskawicznie nauczył się obsługi ISP.

• Kwiecień 2014 r.
  • Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Zdrojach