Archikatedra w Oliwie

Zakończyliśmy prace nad stroną Katedry Oliwskiej. Projekt ten miał na celu ułatwić zarządzanie treścią istotnych dla funkcjonowania strony parafialnej elementów tj. ogłoszenia, aktualności, intencje, galerie i podstrony. Wdrożyliśmy ISP do istniejącej już strony, przenieśliśmy wszystkie dane i przeszkoliliśmy księży. Opracowaliśmy zakładkę informacji prafialnych, dodaliśmy Ewangelię dnia oraz przygotowaliśmy responsywną szatę graficzną dla urządzeń mobilnych. Zajęliśmy się także obsługą poczty elektronicznej.

Statystyki pokazują, że na stronie Archikatedry internauci szukają najczęściej informacji o architekturze i historii kościoła, a także bieżących informacji z życia parafii.