Konkatedralna Bazylika Mariacka

Parafia konkatedralna Wniebowzięcia NMP zwróciła się do nas z prośbą o stworzenie nowej strony internetowej, stworzonej w oparciu o najnowsze technologie ale dość prostej w zarządzaniu.

Stworzony od podstaw layout musiał uwzględnić nie tylko potrzeby parafii, ale także mieć na uwadze kwestię konserwacji zabytków bazyliki, ruchu turystycznego oraz cyklicznie odbywających się w niej koncertów organowych.

Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziei, a nowa strona będzie przydatna zarówno parafianom jak i turystom.