Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku-Osowej

Przedstawiamy nową odsłonę strony parafii pw. Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku-Osowej.

Jest to strona często odwiedzana przez parafian - w przeciągu niecałego roku od jej uruchomienia zanotowano blisko 70 tysięcy odwiedzin, a w niedziele ilość wejść na stronę oscyluje wokół 600.

Odwiedzający witryne parafii znajdzie zapowiedzi przyszłych, a także relacje z zakończonych wydarzeń.

Gratulujemy zespołowi redakcyjnemu zapału i systematyczności w tworzeniu strony i zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony parafii.