Parafia Chrystusa Odkupiciela w Chełmie

Na początku listopada miała miejsce premiera nowej strony internetowej parafii Chrystusa Odkupiciela w Chełmie.

Przez pierwszy miesiąc stronę odwiedziło ponad sześć tysięcy osób.

Nowa strona jest responsywna oraz nowoczesna, a zarazem przejrzysta i przyjazna każdemu użytkownikowi. Można za jej pośrednictwem odsłuchać rozważań Ewangelii na każdy dzień, zapoznać się z aktualnościami z życia parafii, a także poczytać "Powinność" - pismo kulturalno-społeczne ziemi chełmskiej.