Katolicka księgarnia i sklep z dewocjonaliami

Nasza działalność

Dla chrześcijanina religia nie jest odrębnym elementem życia, osobnym rozdziałem, który zaczyna się i kończy w niedzielę. Wartości chrześcijańskie przenikają całe życie codzienne; chcemy dzielić się miłością i radością. Dlaczego więc, oferta tradycyjnych sklepów katolickich ogranicza się do produktów związanych z sakramentami, pamiątkowymi medalikami i kartkami na Boże Narodzenie? Postanowiliśmy zaoferować naszym klientom coś więcej – szeroki wachlarz produktów inspirowanych Pismem i wartościami chrześcijańskimi, które towarzyszyć im mogą na co dzień, w pracy, w czasie wolnym, na wakacjach czy podczas zabawie z dziećmi.

Braterska to niezwykły portal internetowy, będący zarazem księgarnią katolicką,  sklepem z dewocjonaliami i dostawcą artykułów papierniczych. Znajdziesz tu nie tylko komplety kolędowe i srebrne medaliki, ale też na przykład gry planszowe inspirowane tematyką biblijną. Misją księgarni Braterska jest nadanie gadżetom religijnym zupełnie nowego wymiaru. Subtelne,  doskonale zaprojektowane grafiki zdobią minimalistyczne notesy i kartki z cytatami z pisma. Oferujemy magnesy, puzzle, i torby na zakupy. Z oryginalnych, ciekawych pomysłów warto wskazać choćby na grę memory, quiz dzięki któremu poznasz księgi Biblii czy tematyczne puzzle. Nie można oczywiście zapominać o bardzo szerokiej ofercie książek i audiobooków, wśród których znajdą Państwo pisma Jana Pawła II, Benedykta XVI i papieża Franciszka, ale też „Opowieść wigilijną” Dickensa. 

By jak najlepiej realizować naszą misję, którą jest wprowadzenie religii do życia codziennego, stale szukamy nowych dostawców, pochodzących tak z Polski, jak i zagranicy. Staramy się oferować klientom jak najlepsze produkty, cechujące się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też niebanalnym designem. Na rynku, tak wydawniczym jak i dewocjonalnym, wyróżnia nas nie tylko pasja i zaangażowanie, ale też wysoka jakość produktów. Chcemy odpowiadać na potrzeby klientów, wspierając ich rozwój, nie tylko religijny, ale też osobisty czy relacyjny. 

Klientami naszego sklepu są tak osoby świeckie, jak księża, a asortyment skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcąc dostarczyć Państwu akcesoria najwyższej jakości, prawdziwe perełki, stale poszukujemy nowych dostawców i współpracujemy z rzemieślnikami, którzy do tej pory nie wprowadzali swoich produktów do sklepów lub tworzyli wyłącznie na zamówienie. 

Braterska to zgrany zespół ludzi zaangażowanych w życie Kościoła i kochających swoją pracę.   Naszą misją jest promowanie dobrych jakościowo produktów i ważnych wartości, tak chrześcijańskich, jak i uniwersalnych. Odwiedzając nasz sklep internetowy nie zapomnij sprawdzić ofert promocyjnych i Klubu Braterska, w ramach którego możesz zbierać punkty nie tylko za zakupy, ale też za wystawianie opinii o produktach i zapisanie się do newslettera.